Witamy na stronie ZSP Parczew !
Dzisiaj jest: 23.02.2018
NAUKA, ALE NIE TYLKO… PDF Drukuj Email

W ramach realizowanego projektu Szkoła Kluczowych Kompetencjiuczniowie naszej szkoły będą uczestniczyli w weekendowych zajęciach odbywających się w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Celem działania Studium Kompetentnych Liderów jest zapoznanie się najzdolniejszych uczniów ze specyfiką toku studiów wyższych.

Czterech uczniów naszej szkoły tj., Anna Łukaszuk, Sylwia Zenowicz, Adrian Kisiel oraz Konrad Komar weźmie udział w pierwszych wykładach i ćwiczeniach na uczelni zaplanowanych na 26 – 27 marca 2011r. Uczniowie ci, zobowiązani są do zaliczenia co najmniej dwóch przedmiotów o łącznej liczbie godzin od 50 do 60 w semestrze i uzyskania 10 punktów ECTS. Projektodawca zapewnia również wymienionym uczestnikom stypendium przyznawane na dwa semestry, z którego zostaną pokryte koszty dojazdów, posiłków i noclegów.

 

Takie działania stwarzają dogodne warunki do integracji z innymi młodymi ludźmi oraz motywują do wytężonej pracy. Zarówno grono pedagogiczne, jak i cała społeczność uczniowska życzy im wytrwałości w dążeniu do celu oraz sukcesów w dalszej edukacji.

 

Rozpoczęcie roku szkolnego

ZSP na Facebook

Warto zajrzeć

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie


PSZS

Aktualnie na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości